ADANA EVDEN EVE NAKLİYAT

Siz değerli müşterilerimizin taşınma ihtiyaçlarını karşılamak adına ev ya da ofis eşyalarınızı bulunduğu yerden yeni ikamet adresinize doğru zaman ve istenilen saatte taşınması için gerekli olan prosedürleri planlama, uygulama ve akabinde kontrol etme sürecinde Adana evden eve nakliyat firması olarak sizlerleyiz. Siz kıymetli müşterilerimiz taşınma kararı aldıktan sonra firmamız ile iletişime geçerek hangi gün ve hangi saatte taşınmak istediğinizi ve yeni adresinizin bilgisini bizler ile paylaşarak sizin için bir planlama hazırlamamıza katkı sağlamış olacaksınız.

       Adana ilinde uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize Adana evden eve nakliyat firması olarak hizmet sunmaktayız. Eşyalarınız profesyonel elemanlarımız tarafından ambalajlı bir şekilde özenle sarılıp hiçbir hasar görmeyecek şekilde firmamız güvencesi ile taşınır. Ayrıca mobilya türü eşyalarınızda marangoz ustalarımız tarafından özenle sökülüp taşındığınız adreste aynı özen ve dikkat ile montajı ve kurulumu yapılır. Müşterilerimizle sıcak, samimi, güvenli ve aile ortamını andıran diyaloglarımızla işimizi severek yapmayı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı yıllardır sürdürüyoruz

Firmamız köklü ve sektör içerisinde saygın bir konuma sahiptir. Adana evden eve nakliyat firması olarak asansörlü taşımacılık hizmeti veriyoruz eşyalarınız firmamız tarafından taşındığı süre zarfı içinde sigortalı olarak taşınmaktadır. Olmasını istemediğimiz olası bir kaza durumunda tüm eşyalarınız firmamız güvencesi altında olup hiçbir masraf size yansıtılmaz. Firmamız köklü ve sektör içerisinde saygın bir konuma sahiptir ev eşyası taşımanın yanında ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, fuar taşımacılığı, hastane, okul ve yurt taşımacılığı, market, eczane ve yük taşımacılığı ile hizmet yelpazemiz oldukça zengindir.