TUFAN TAŞIMACILIK

 Yeni dönem nakliyat çalışmalarında pek çok avantaj yer alıyor. Ön hazırlık çalışmaları ile başlayan Adana evden eve nakliyathizmetleri eşyalarınız yeni adreslerine ulaşana kadar organize olarak hareket etmektedir. Eşyalarınızın özellikleri, kapasitesi belirlenir. Bu şekilde gerekli ambalaj malzemeleri, taşıma ekibi ve taşıma aracı hazırlanır. Tüm bu hazırlıklar sorunsuz, hızlı bir nakliyat sürecini tamamlayacaktır.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyalarınızın demonte olarak sökülerek paketlenmesi ve ardından yeni adreslerinde monte edilerek teslim edilmesi söz konusudur. Eğer taşıma alanı yüksek katlarda ise Adana evden eve nakliyatasansörlü hizmetleri girmektedir. Eşyalarınız asansörlü araçlarla indirilmekte ve herhangi bir çizik bile oluşma durumu olmamaktadır. Firmamız ambalajlama hizmetlerine de çok önem vermektedir. Eşyaların özelliklerine göre seçilen ambalaj malzemeleri özenle paketlenmekte ve nakliye aşamasında olası sarsıntılarda risk faktörü sıfırlanmaktadır. Ofis taşımacılıklarında paketleme çalışmalarımıza çok daha fazla önem veriyoruz. Dijital cihazların kolilenmesi ekstra sünger, köpük malzemelerle desteklenmesi söz konusudur. Araçlara yerleştirilmesi aşaması da bu şekilde dikkatli olarak yapılmaktadır.

Bunun yanında tekstil taşımacılığı gibi sektörler için geniş araç filomuzda uygun dizaynlarda askılı taşımacılık çalışmalarına uyumlu kullanımlar söz konusudur. Bu şekilde firmanızın fuar alanlarına ürün göndermesi, ya da taşınma durumlarında kalite sağlanması söz konusudur. Şehir içi ya da şehirlerarası Adana evden eve nakliyatçalışmalarımızda sigortalı olarak eşyalarınızın taşınması söz konusu olacaktır. Taşınma işini sizin için karma karışık bir olay olmasından çıkaran firmamız, çayınızı yudumlarken eşyalarınızın pratik ve güvenli bir şekilde paketlenerek taşınması mümkün olacaktır. Özellikle geniş araç filomuz sayesinde çok geniş eşya kapasitelerine sahip evlerin bile istenilen alanlara tek seferde ulaştırılması mümkün olacaktır. Tüm bu çalışmalarımız ile yeni adresinize eşyalarınızın çizikler bile almadan ulaştırılması söz konusu olacaktır.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.