TUFAN TAŞIMACILIK

Profesyonel çalışma anlayışı ile Adana’nın her yerine kaliteli taşımacılık hizmeti veren Adana evden eve nakliyat firmamız uzun yıllardır sektörde bulunuyor olmanın tecrübesini siz müşterileri ile de paylaşmaktan gurur duymaktadır. Bizler çalışma prensiplerine bağlı iş disiplini çerçevesinde her eşyaya uygun ekipmanlar kullanarak güvenilir bir hizmet için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Müşterisi ile iletişimde empati kurmayı prensip edinmiş ve işini oldukça profesyonel olarak yapan bir ekip ile nakliyat alanında hizmet vermekteyiz.

Nakliye işlemleri esnasında taşınan eşyanın sıfır hata ile nakliyesini sağlama adına gerekli olan tüm önlemler tecrübeli ekip arkadaşlarımız tarafından büyük bir hassasiyet ile alınmaktadır. Nakliyat konusunda çalışma arkadaşlarımız gerekli olan tüm eğitimleri aldıktan sonra profesyonel olarak işine devam etmektedir. Bu da kaliteli hizmetin başlangıcıdır. Adana evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren size her konuda yardımcı olacak bir ekip ile muhat olmaya başlarsınız. Dilerseniz iş öncesi fiyat alabilirsiniz. Piyasaya göre en uygun fiyat listesini bulabileceğiniz nakliyat firmamızda taşıma işlemi bittikten sonra kusursuz bir iş ile karşılaşırsınız.

Sektöründe en iyi olmanın haklı gururunu yaşayan Adana evden eve nakliyat firmamız güvenilir ve kaliteli hizmetin tek adresidir. Her türden nakliyat işini kaldıracak kapasitede olan geniş araç filomuz ile bu zamana dek pek çok kurum ya da kişi ile çalıştık. Yaptığımız çalışmalardan herhangi bir olumsuz geri dönüş olmaması bizleri daha büyük bir motivasyon ile iş yapmaya sevk etmiştir. Firmamız ile görüşmeden ve fiyat almadan eşyanızı taşımayın. Ofis ev ya da büro eşyalarınız kaliteli bir ekip tarafından güven ile belirtilen adrese teslim edilir. İhtiyaç duyduğunuz her an nakliyat firmamız yanınızda olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.