TUFAN TAŞIMACILIK

Evden eve nakliye ve eşya depolamasında eşyalarınız nasıl temin aldıysak o şekilde yeni yerine teslim ederiz. Bu amaçla ilk olarak eşyaların, kurulumları, montajı ve dış yapısı incelenir. Firmamız Adana evden eve nakliyat olarak her mevsim indirim uygulayarak müşterileri zor durumda bırakmıyoruz. Dairelerin kat yüksekliğine uygun düzenli ve temiz bir şekilde olan araç organizesi yaparız.

Nakliyeden önce müşterilerin evine giderek ortalama ne kadarlık araç gerektiğini çek ediyoruz. Bu şekilde hem sizlerin güvenini kazanıyor hem de ortalama ne kadarlık bir metreküp eşya olduğunu öğreniyoruz. Firmamız Adana evden eve taşımacılık hiç olmadığı kadar yepyeni kamyonlarla eşya sevkiyatı yapar. Eşyaların yoğunluk durumuna ve acil durumuna uygun olan işlem yapıyoruz. Ürünlerin paketlenmesinden araç içine aktarımı açısından çok dengeli hizmet veririz. Eşyaların korunması için genel sigorta yaparız.  Kamyonların ve tırların yüklenmesinde eşyaların taban uygun yerleştirebilmesini sağlıyoruz. Tır yüklemesinden sonra ahşap dengeleme paletlerle eşyaları kalın naylonlarla örtüyoruz tır içinde her gün genel temizlik yapılıyor. Nakliye sektöründe genel olarak özellikle ülkemizde birçok firma rekabet halinde olmaktadır. Evlerde olan klima, beyaz eşya, bardak, mutfak eşyası elektronik eve mekanik ürünlere son derece özel işçiliklerle araç içi yerleşim yaparız. Eşya taşımasında müşteri beklentilerinin de üstünde hizmet vermek gerekir. Kaliteli olan işçiliklerle hizmet yapmak ve detaylı bilgiye sahip olmak gereklidir.

Bizler boy boy olan yükleme ürünlerini ayarlayacağız. Tüm paletlerin kaliteli şekilde yerleşimi sağlanıyor. Araç hazırlamasını kısa sürede yaparız. . Firmamız Adana evden eve asansörlü taşımacılık yüksek katlı binalar yani 5. Kattan yüksek olan binalar için çok özel önlemler alır. Eşya koruyucu paletlerin ve eşyaların düzenlenmesi uzun yolculuk durumlarına göre daha fazla hassas yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.