TUFAN TAŞIMACILIK

Evden eve nakliyatı yapmadan önce ilk olarak firmamızın müşterisini tanımasını sağlıyoruz. Firmamız Adana evden eve nakliyat kamyon yüklemelerinde çok başarılı olan firmadır. Firmayı yakından tanımanızı sağladıktan sonra ilk olarak eşyalarınızın ne kadar olduğunu belirliyoruz. Konteyner, tır, kamyon ve yurt içine boş araç sınıfını hızlı bir şekilde yapan firmayız.

Eşyaların durumları ve kalitesine uygun olan duruma göre tır veriyoruz. Ağır yüklerde, sebze ve meyve nakliyesinde çok özel hazırlanan araçlarımız tercih ediliyor. Firmamız Adana evden eve taşımacılık olarak firma yetkililerin her biri işini kaliteli yapacak kadar profesyoneldir. Müşterilerin ihtiyaçlarına cevap veren çeşitli ebatlarda nakliye araçları ayarlıyoruz. Evden eve nakliye denildiği zaman listesi yapılan firma kalitesinde olmak gerekir. Eşyaların toplam boyutlarına uyan araç ayarlamak gerekir. Tır içini her ihtimale karşı kapalı olan naylon ve mukavva koli kartonlarla örteceğiz. Ayrıca firma çalışanları güvenlik alınması adına her zaman genel sigorta yapılmasını önerir. Tır ve kamyon ürünlerinin içine ine bir naylon koyuyoruz. Eşya taşınmasında dairelerin kat yüksekliğine uyan asansörlü taşıma ürünleri ayarlarız. Eşya taşıma talepleriniz için istenilen en kısa sürede yardımcı olan firma olmaktayız. 15 cm olacak kadar yerden yükseklikte bulunan aparatlarda müşterileri memnun eder. Tüm işletmelere yönelik her nakliye hizmetlerinde ergonomik ve kullanımı kolay konteynerleri veriyoruz. Tüm kamyon ve konteyner tipler de amaçlarına uygun kullanılmaktadır. Ayrıca her tır ve kamyonlar her müşteri ihtiyaçlarını karşılayan gelişen teknolojide üretilen makinelerle hizmet verir. Yani asansörlü sistemle çalışır. Ülkemizde müşteri hizmet anlayışını yaşatmak için taşımacılıkta fark yaratan firma olmaktayız.

Son sistemde üretilen asansörlü ürünleri kullanıyoruz. Firmamız Adana evden eve asansörlü taşımacılık hakkında gözünüzün arkada kalmadan alacağınız bir hizmet kalitesinden bahsediyoruz. Çok daha fazla bilgi ve taşıma detayları için sitemizden yardım alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.