TUFAN TAŞIMACILIK

Firmamızda özel araçlarımız ile evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızı evinizden alıp yeni evinize taşırken asansör kullanmak kolay bir iş değildir. Adana evden eve asansörlü taşımacılık olarak firmamıza ait olan ustalarımız asansörlü hizmet için gerekli eğitimleri almışlardır. Özellikle de taşınma sırasında eşyalara zarar gelir korkusuna kapılmamanız için tüm eşyalarınız uzman personellerimiz tarafından paketlenmektedir. Her eşyaya uygun olan paketleme sistemi yapımı sayesinde zaten tarafımızdan sigortalanmış olan eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemektedir.
Eşyalarınızı taşıyacağınız eviniz çok yüksek katta olabilir. Kaçıncı katta olursa olsun eşyalarınız kırılmadan, çizilmeden asansörlü taşımacılıkla taşımaktayız. Dar merdivenli ve yüksek katlı binalarda ev taşıma sırasında eşyaların kullanılmayacak hale gelmesi ve taşınmanın çile haline gelmesi asansör sayesinde eskide kalmaktadır. Aynı zamanda sizler için maddi ve manevi değere sahip olan eşyalarınızı taşıma sırasında sigortalamaktayız. Bu süreçte sorumluluk tamamen firmamıza aittir. Adana evden eve asansörlü taşımacılık olarak bir telefon kadar uzağınızda, tercih edebileceğiniz, başarısını kanıtlamış firmalardan bir tanesiyiz.
Asansörlü taşımacılık sayesinde zamandan tasarruf edilerek daha kısa sürede düzeninizi kurmanızı sağlamaktadır. Yoğun iş hayatından dolayı zamanın oldukça önemli olduğu günümüzde taşınma sırasında da zamandan tasarruf sağlayabilmek herkes tarafından çok istenen bir durumdur. Binanın içerisi zarar görmesin, eşyalarım sağlam kalsın ve sorunsuz kısa sürede taşınayım derseniz Adana evden eve asansörlü taşımacılık tercihi sayesinde bunların hepsini yapabilmektesiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.