TUFAN TAŞIMACILIK

Tayin sebebiyle veya herhangi bir sebepten dolayı Adana’ya taşınmanız gerekebilir, Adana’dan başka bir şehre gidecek olabilirsiniz veya yeni bir eve geçmek isteyebilirsiniz. Size en iyi koşullarda Adana evden eve taşıma ile yardımcı oluyoruz. Taşınmaya karar verdiğinizde mutlaka bizi arayıp bilgi alınız. Uygun fiyatlarla sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Anlaşıp randevu verdiğiniz takdirde evinize gelip eşyalarınızı en güzel şekilde profesyonel taşıma ekibimizle birlikte paketliyoruz. Hiçbir eşyanıza zarar vermeden bu işi en iyi şekilde yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Eşyalarınızı paketledikten sonra sağa sola çarpmadan, herhangi bir zarar vermeden asansörlü taşıma ile aracımıza yüklüyoruz. Biz size en iyi hizmeti verirken siz de bizleri sadece yönlendiriyorsunuz. Bunun dışında başınızı ağrıtacak sorunlarla karşılaşmıyorsunuz. Eşyalarınızı güzelce yükledikten sonra vereceğiniz adrese en kısa sürede nakil ediyoruz. Eşyaların yolda zarar görmesi mümkün değil bu konuda Adana evden eve taşımacılığa güvenebilirsiniz.

Eşyalarınızı paketlerinden açıp evin istediği yerlerine sizin yönlendirmeleriniz ile yerleştiriyoruz. Bu esnada siz de eşyalara zarar gelmediğini kendi gözlerinizle göreceksiniz. Birçok firma bu konuya dikkat etmese de profesyonel ekibimiz eşya hassasiyetini elinden bırakmıyor. Adana evden eve taşımaya rahatlıkla güvenebilirsiniz. Uygun fiyatlarımızdan, hizmetimizden, hassasiyetimizden ve güvenli olmamızdan memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. En uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Bize kolayca ulaşabilir ve randevu verebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.