TUFAN TAŞIMACILIK

Ev taşıma hizmetini sorun olmaktan çıkaran firmamız, güncel ev taşıma hizmetleriyle, güvenli ve garantili Adana ev taşıma hizmeti sunmaktadır. Konusunda oldukça başarılı ve etkili hizmet anlayışına sahip olan firmamız, işini meslek edinmiş tecrübeli elemanlarla çalışmaktadır. Personel olarak, aradığınız bütün özelliklere sahip olan ekibimiz, takım anlayışıyla hareket ettiği için, görev kargaşası yaşanmamaktadır. Sağlam ambalaj sistemi, pratik asansör sistemi ve tecrübeli şoför elemanlarıyla, istikrarlı bir grafiğe sahibiz.

 

Bu sektörde en önemli mesele, paketleme, tecrübeli eleman ve güvenli taşıma işlemleridir. Bütün bu özelliklere sahip olan Adana ev taşıma ekibimiz, öncelikle eşyanız için ön keşif hizmeti vermektedir. Eşyalarınızı inceleyen ekibimiz, evinizin etrafındaki boşlukları değerlendirir. Asansör için uygun olan boşluk tespit edilir. Eğer sigorta isterseniz, ekibimiz eşyaların fotoğrafını çeker. Ambalajlama işlemi için özel kutular temin edilir. Keşif işlemi bittikten sonra, işinin ehli olan ambalajcı ekiplerimiz, eşyaları ambalajlamaya başlar. Kanepe, koltuk, halı ve beyaz eşya gibi dayanıklı yapıya sahip eşyalar, balonlu naylonlarla sarılarak, ilk indirilecek eşyaların olduğu yere konulur. Daha sonra, televizyon, bilgisayar, cam eşyalar ve diğer hassas eşyalar, içi köpüklü kutulara yerleştirilir. Bu kutular da, asansörle indirilmek üzere, özel olarak pencere kenarına yerleştirilir.

 

Asansörlü özel aracımız ve son model yük aracımız, yan yana park edilir. Asansörün rayları yük indirilecek pencereye uzatılır. Öncelikle, yük aracımızın alt kısmına, kanepe, buzdolabı ve halı gibi dayanıklı eşyalar yerleştirilir. Boşluk bırakılmadan yapılan bu işlemden sonra, Adana ev taşıma kategorisinde, hassas eşyaların kutuları yerleştirilmeye başlanır. Bu işlemde, kırılabilecek eşyaların özel olarak istiflenmesi, çok önemli bir husustur. Bu işlemden sonra, yük aracımız, özel süspansiyonları ve kapalı kasası sayesinde, eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adrese ulaştırmaktadır. Burada, indirme işlemi, eşyaların yüklenmesi işlemi gibi, özenle gerçekleştirilmektedir. Paketlerin açılıp, yerleştirilmesi için, özel eleman temini gerçekleştirebilmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.