TUFAN TAŞIMACILIK

İnsanlar için eşya, önemli bir unsurdur. Ofiste, evde ve daha birçok mekânda, eşyalar, hayatımızı kolaylaştıran ögelerdir. İnsan yaşamını kolaylaştıran bu ögelerin taşınması, profesyonellik ister. Bu işi bilmeyenlere eşyalarınızı teslim ettiğiniz zaman, eşyalarınız büyük zarar görebilir. Bu nedenle, Adana eşya taşıma hizmetinde söz sahibi olan firmamız, güvenli ve garantili eşya taşıma hizmetini, pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Eski modası geçmiş usullerin yerine, asansörlü ve profesyonel eşya taşıma hizmetini benimseyen şirketimiz, söz verilen zamanda, eşyaları, belirttiğiniz adreslere teslim etmektedir. Resmi kurumlar, hastaneler, yurtlar, evler ve ofisler, eşya taşıma hizmetinde firmamızı tercih etmektedir.

Özel kutulama işlemleriyle, güvenli hizmet anlayışını benimseyen şirketimiz, içi köpüklü kutuları ve çok hassas eşyalar için özel kutuları kullanmaktadır. Bu kutuların yanı sıra, bu konuda uzman elemanları tercih eden kurumumuz, eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde güvenle Adana eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. Kış, ilkbahar, yaz ve sonbahar mevsimlerinde, tatillerde ve diğer özel günlerde, eşya taşıma hizmeti için, her zaman hazır beklemekteyiz. Özel kutulama işleminden sonra, gerek ofis olsun ve gerekse ev olsun, zarar görebilecek eşyaların kutuları özel olarak hazırlanır ve kapalı kasa araçlarda, en üst noktalara yerleştirilir. Alt kısımlarda ise, yapı olarak sağlam olan eşyalar tercih edilmektedir. Özel büyük araçlarımıza eşyaların yerleştirilmesi işleminde, bu konuda deneyimli elemanlar, öncelikle tercih edilmektedir. Kapalı kasa araçlarımıza eşyaların yerleştirilmesi işleminde, boşluk kalmayacak şekilde hareket edilmektedir.

 

Güzelce yerleştirilen eşyalarımız, aynı ciddiyetle, yeni adrese, güzelce indirilmektedir. Bizim için en önemli husus, Adana eşya taşıma işlerinde, eşyaların en iyi şekilde paketlenmesi, en iyi şekilde istiflenmesi, güvenli bir şekilde taşınması ve yine güvenli bir şekilde yeni adrese indirilmesidir. Bu iş için, konusunda uzman olan elemanlarla, en etkili çalışma ekibinin kurulması da, önemli konular içerisinde yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.