TUFAN TAŞIMACILIK

Ülkemizde yer alan tüm il ve ilçelere nakliye hizmetleri verilmektedir. Farklı şehirlerde bulunan şubelerimiz ve çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçerek talep ettiğiniz hizmet kapsamında bilgi almanız sağlanmaktadır. Taşıma faaliyeti için sizin için uygun zamanın tercih edilmesi durumunda eşya ve adres kontrolü ekspertiz ile yapılmaktadır. Çalışma planı hazırlanarak Adana Çukurova’da evden eve nakliyat hizmeti için gereken tüm unsurlar dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti baz alınarak gerçekleştirilen çalışmaların güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi için faaliyete geçilmektedir. Personellerin nakliye hizmetleri kapsamında gerçekleştirilen tüm çalışmalar ve müşteri ilişkileri konularında eğitim almaları sağlanarak müşteriler ile gerçekleştirilecek birebir iletişimler nezaket çerçevesinde seyretmesi sağlanmaktadır.

Nakliyat Hizmetlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar

Taşımacılık sektöründe müşterilerin memnun edilmesi için dikkat edilmesi gereken birtakım unsurlar mevcuttur. Talep edilen hizmetin ödenen bedele göre uygun olarak tamamlanması için firma seçimi oldukça önemli bir yer tutar. Bu durumun yanı sıra sigortalı taşımacılığa önem verilmesi ve sözleşmeli nakliye hizmeti müşteri ve firma tarafından çift taraflı güven sağlamaktadır. Firmamız sunulacak hizmetin kusursuz ve profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi için her detaya dikkat etmektedir. Bu durumda eşyaların miktarının tespiti ve buna bağlı olarak gerekli olan personel ve araç sayısı ilk etapta önem arz eder. Araç ve ekibin hazırlanmasının ardından Adana Çukurova’da evden eve nakliyat hizmeti için faaliyete geçilmekte ve noktada eşyaların kategorilere ayrılarak paketlenmesi gerekmektedir. Yine eşyaların taşınacağı araçların hizmete uyumlu ve çeşitli eşyaları taşımaya uygun olmasına dikkat edilmektedir. Nakliye hizmetlerinde eşyaların hazırlığının bitmesinin ardından araçlara yüklenmesi de doğru istiflenmesi açısından önemlidir. Eşyaların araca yüklenirken ve taşınacak evde indirilirken gerekli olması halinde asansörlü taşımacılığın kullanılması da zaman ve çalışanların harcayacağı gereksiz güç tasarrufu için etkilidir. Araçları kullanan şoförlerin güvenli sürüş eğitimlerine sahip olması ve taşımacılık hizmetinde deneyimli olması da güvenli bir Adana Çukurova’da evden eve nakliyat için faydalı olmaktadır. Ayrıca eşyaların doğru bir şekilde indirilmesi, mobilyaların kurulumlarının yapılması ve eşya kontrolünün yapılması da önemli hususları oluşturmaktadır.

Adana Çukurova’da Evden Eve Nakliyat için 1 cevap

  • cesur der ki:

    selam musa bey siz ve ekibinize çok teşekkür ediyorum trabzona evimi taşıttım çok temiz ve güvenli taşıdığınız için teşekkür ediyorum yaptığınız işin sonuna kadar hak ediyorsunuz ellerinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.