Adana Asansörlü Taşımacılık

Taşımacılık sektöründe önemli bir yere sahip olan asansörlü taşımacılık nakliye hizmetlerinde hem firmamız için hem de müşterilerimiz oldukça kolaylık sağlayan bir uygulama olmaktadır. Evden eve taşımacılık, şehirlerarası taşımacılık, ofis taşıma ve benzeri taşımacılık faaliyetlerinde taşınılan yapıların girişleri dar olabilmektedir. Özellikle beyaz eşya ve mobilyaların girişlerden ve merdivenlerden çıkartılması oldukça zahmetli olmakta ve duvarlara zarar verebilmektedir. Tüm bu durumlar göz önünde bulundurulduğunda Adana asansörlü taşımacılık kapsamında bu olumsuzluklar ortadan kaldırılarak son derece kolay bir taşıma faaliyeti gerçekleştirilebilmektedir. Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler doğrultusunda taşımacılık hizmeti almaya karar vermeniz ile birlikte ücretsiz ekspertiz hizmeti gerçekleştirilmektedir. Ekspertiz ile taşıma yapılacak bina durumu, taşınacak eşya miktarı belirlenerek uygun taşınma planı hazırlanmaktadır.

Taşıma Planı ve Hazırlığı

Belirlenen eşyalar doğrultusunda kaç kişilik ekiplere ihtiyaç olacağı ve kaç araç gerektiği konuları netleştirilmektedir. Belirlenen günde taşıma faaliyeti için eşyaların hazırlığına başlanmaktadır. Beyaz eşyalar ve elektronik eşyaların güvenliği için özenli ambalajlama yapılmaktadır. Yine mutfak ve vitrin eşyaların kırılgan yapısı düşünülerek güvenli ambalajlama Adana asansörlü taşımacılık kapsamında yapılmaktadır. Özel eşyalarınız haricinde kalan perdeler, halılar, tablolar ve kıyafetlerinizde uygun ambalajlama yöntemleri ile taşınmaya hazırlanmaktadır. Yine mobilyaların taşımaya hazır şekle getirilmesi sağlanmaktadır. Bina özellikleri neticesinde güvenli ve özel vinçlerin kurulumu ile eşyaların araçlara indirilmesi sağlanmaktadır. Böylece zahmete girilmeden kısa sürede eşyaların araçlara yüklenmesi gerçekleştirilmektedir.

Asansörlü Taşımacılık Avantajları

Asansörlü taşımacılık her taşıma faaliyetinde gerekli olmamaktadır. Bina girişlerinin dar olması, evlerin kapılarının kısa ve dar olması, binalarda asansörün olmaması ve zahmetli bir taşımacılığın ortadan kaldırılması için uygulanan bir sistemdir. Taşıma faaliyetinde büyük ölçüde kolaylık sağlaması ile faydalanılmaktadır. Binaların duvarlarına ve taşınan eşyalara zarar verilmesini engellemektedir. Zahmetli bir çalışma şeklini yok ederek son drece kolay bir faaliyete dönüşmesinde Adana asansörlü taşımacılık etkili olmaktadır. Gereksiz zaman kaybını önlemekte ve çalışanlarımızın ekstra güç sarf etmesini ortadan kaldırmaktadır. Asansörlü taşımacılık hizmeti ile nakliye faaliyetleri daha kısa sürede tamamlanmakta ve daha kolay gerçekleştirilmektedir. Hem müşterilerimiz hem de firmamız için konforlu bir taşıma faaliyeti sunmaktadır.