TUFAN TAŞIMACILIK

Taşımacılık sektöründe asansörlü taşımacılık, bu sektörde büyük bir devrim oluşturmuştur. İnsan gücü ile taşıma devrine son veren bu uygulama ile firmamız, güvenli taşıma hizmetini, çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirmeye başlamıştır. Adana asansörlü taşımacılık kategorisinin popüler firması olan şirketimiz, ofis, ev, daire, plaza ve resmi kurum gibi birçok kategoride taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Büyük cihazların ve makinelerin taşınmasında uzman olan firmamız, son model araçlarla, güvenli taşıma hizmeti sunmaktadır. Şoförlerimiz, gerekli SRC belgelerine sahip olup, yılların tecrübesine sahiptir. Asansör araçlarını kullanan ekibimiz, gerekli tecrübeye sahiptir.

 

Günün her saatinde hizmete hazır olan ekiplerimiz, taşıma işlerinde gerekli olan deneyim ve tecrübeye sahiptir. Eksper hizmetiyle, asansörle taşınacak eşyanın özellikleri önceden tespit edilir. Sigortalama gibi işlemler, Adana asansörlü taşımacılık kategorisinde, isteğe bağlı bir şekilde sunulmaktadır. Güvenli ve garantili taşıma hizmet için, eksper hizmeti kategorisinde, gerekli paketleme ve asansöre yükleme şartları gözden geçirilir. Evden eve nakliyat hizmetinin bel kemiğini oluşturan asansörlü taşıma hizmeti, en çok bu sektörde adını duyurmuştur. Ev taşıma hizmetinin pratikleşmesinde, asansörün büyük bir payı olmuştur. Günümüzün en önemli sorunlarından biri olan nakliyat hizmeti, asansörlü taşıma sistemi sayesinde, hızlı ve güvenli hale gelmiştir.

 

Eski taşıma kategorisinde, insan gücü kullanılarak taşımacılık yapılıyordu. Bu kategori hem pahalı hem de, oldukça maliyetliydi. Asansörlü taşıma hizmetinin gelişmesi ile birlikte, Adana asansörlü taşımacılık hizmetlerinde, büyük bir kolaylık meydana geldi. Güvenli taşımanın yanı sıra, hızlı ve maliyeti daha düşük taşıma işlemleri gerçekleşmeye başladı. Özel paketlerin istiflenmesi ve taşınmasında, asansörün etkisi oldukça büyük oldu. Firmamız, bu farkı sizler için sunarak, asansörlü taşıma hizmetini, oldukça pratik bir şekilde çözüme kavuşturmuştur. Müşteri hizmetlerinden bizi aramak suretiyle, etkili hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.