TUFAN TAŞIMACILIK

Günümüzde taşınmaya karar vermek kadar taşınmak için yardım alınacak nakliyat firmasını seçmekte oldukça hassas bir konudur. Evden eve nakliyat hafife alınmaması gereken bir hizmet dalıdır. Firmamız bu konuda ki deneyimlerini sizlere aktaran ve alanında en iyi olan firmadır. Adana asansörlü nakliyat denilince akla ilk gelen firma olan güvenilir nakliyat firmamız, eşyalarınızı taşırken ve yeni konumuna ulaştırırken tüm detayları planlayarak ekip arkadaşlarımızla koordineli bir şekilde hareket eder. Nakliyatta asansörlü nakliyat avantajlarını yaşamanızı sağlayan firmamıza telefon numaralarımızla ve internet sitemiz aracılığıyla ulaşmanız mümkündür.
Adana asansörlü nakliyat avantajlarımız, eşyalarınızı güvenilir ve daha hızlı bir şekilde nakliyat araçlarımıza yüklemektir. Dar ve uzun merdivenli binalarda zarar görme ihtimali oldukça yüksek olan eşyalarınızı, pencerenizden, balkonunuzdan veya varsa terasınızdan asansörlü paletimize yükleyerek dikkatli bir şekilde aşağı çekeriz. Paletimize yüklenen diğer eşyalarınızda aynı şekilde aşağı çekilir. Bu işlem yeni adresinize ulaştığımızda da kullanılarak kazasız, sorunsuz nakliyat hizmeti gerçekleştirilir. Asansörlü taşımacılık denilince Adana ilinde bir numara olan firmamız oldukça uygun fiyatlandırmalarla hizmet vermektedir.
Eşyalarınızın de montajından, planlı bir şekilde paketlenmesine yeni mülkünüze ulaştırıldıktan sonra tekrar paketleri açılarak montajına kadar yakından ilgilenen ekip arkadaşlarımız sizlere her aşamada yardımcı olacaktır. Adana asansörlü nakliyat firmamız sizlerin telaşsız, gözünüz arkada kalmadan bir nakliyat hizmeti gerçekleştirerek firmamızdan mutlu olarak ayrılmanızı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.