TUFAN TAŞIMACILIK

Yaşamınızın bazı dönemlerinde çeşitli nedenlerden dolayı taşınmak durumunda kalabilirsiniz. Bazen özel bir istek, bazen de bir iş değişikliği nedeniyle taşınabilirsiniz. Bu noktada tek ihtiyacınız olan uzman bir nakliye firması olacaktır. Bizde Adana evden eve nakliyat firması olarak bu tür ihtiyaçlarınızda size destek oluyoruz. Kurumsal yapımız her geçen gün gelişmektedir. Hizmet anlayışımız müşteri odaklıdır. Sizleri %100 olarak memnun etmek temel ve nihai hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Farklı alanlarda da nakliye hizmetleri vermekteyiz. Firmamızın faaliyet alanı daha çok evden ede taşımacılık alanında olmaktadır. Bu kapsamda Adana evden eve taşımacılık firması ihtiyaçlarınızda sadece bir telefon kadar uzağınızda oluyoruz. Ev taşımacılığında en yeni yöntemleri sizlere sunuyor ve çok kısa sürede eşyalarınızı taşıyoruz. Bu tür süreçlerin ne kadar stresli olduğunun farkındayız. Yapacak olduğumuz nakliye planlaması ile bu stresinizi sıfıra indiriyoruz. Sizler kendi programınıza ve keyfinize bakarken, uzman personellerimiz en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyor olacaktır. Nakliye hizmetlerimizde hem firmamızın garantisi, hem de sigortalı güvence sunulmaktadır. Daha önce yaşamış olduğunuz tüm olumsuz nakliye deneyimlerinizi bir kenara bırakın ve evden eve nakliye işlemini firmamıza emanet edin.

Eşyalarınızın taşınması ilkel şartlarda olmamalıdır. Modern teknikler ve teknolojik araç gereçler ile yapılmalıdır. Firma olarak nakliye sektöründe bir numarayız. En gelişmiş araç gereçleri sizler adına kullanıyoruz. Yüksek katlı yapılarda ikamet eden müşterilerimizin eşyalarını Adana evden eve asansörlü taşımacılık hizmetimizle karşılıyoruz. Onlarca kat yüksekte olsanız bile vinçler sayesinde sorunsuz bir şekilde eşyalarınız tşaınıyor olacaktır. Yüksek kalitede, sorunsuz, hızlı ve ekonomik olarak evini taşıtmak isteyen herkes firmamızı arayabilir. Web sitemizde de her türlü bilgi mevcuttur. Site üzerinden hizmet taleplerinizi firmamıza iletebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.