TUFAN TAŞIMACILIK

Nakliyat sektörünün en önemli unsuru haline gelen ve bu sektörde pratik çözüm getiren asansörlü sistem, hızlı taşıma hizmetinin en önemli ögesi haline gelmiştir. Ev, resmi kurum ve ofis gibi birçok kategoride, asansörlü taşıma hizmeti sunan Adana asansörlü nakliyat firmamız, özel paketleme, istifleme ve taşıma yöntemleriyle, garantili taşıma hizmeti sunmaktayız. Taşınacak eşyalar, taşıma işleminden önce, ön keşif elemanlarımız tarafından gözden geçirilmektedir. En uygun aracın tespiti, bu şekilde tespit edilmektedir. Yük asansör aracının kurulacağı yer, eşyalar için gerekli paketlemenin nasıl yapılacağı, sigortalama ve çıkabilecek sorunlar, ilk aşamada karşımıza çıkan sorunlardır. Bu sorunlar çözüldükten sonra, taşıma işlemine geçebiliriz.

 

Taşıma işleminde, öncelikle özel paketleme işlemi, büyük önem taşımaktadır. Hassas eşyaların özel olarak paketlenmesinin yanı sıra, kaba eşyaların balonlu ambalaj malzemesi ile sarılması da, önemli bir konudur. Asansörlü aracın, en uygun pencereye veya balkona yanaştırılmasından sonra, hızlı bir şekilde ağır ve dayanıklı eşyalar indirilir. Ağır eşyaların indirilmesinde, yük asansörleri büyük kolaylık sağlamaktadır. Güvenli bir şekilde eşyaların kapalı kasalara indirilmesinde yine asansör aracının çok önemli bir rolü vardır. Adana asansörlü nakliyat firmamız, bu yükleme işleminden sonra, güvenli bir şekilde eşyaları istediğiniz adrese göndermektedir. Bu sektörde, araç çeşidi ve gidilecek mesafe, fiyatlandırmada en önemli unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Bu sektörün en önemli sorunlarından biri olan, tecrübeli ve işini meslek edinen eleman kategorisi, firmamız tarafından çözüme kavuşturulmuştur. Adana asansörlü nakliyat firması olarak, gerek etkili paketleme sistemi olsun ve gerekse bu paketlerin özenle istiflenmesi olsun, her merhalede, garantili hizmet anlayışı ile hareket edilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli unsurdur. Paketlemeden, eşyaların ev içerisinde döşenmesine kadar, bütün merhalelerde, en iyi ve en etkili taşıma hizmetini sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.