TUFAN TAŞIMACILIK

Ev taşımak, günümüzde problem olmaktan çıkmıştır. Bu konuda uzman olan firmamız, eşyalarınız için en güvenli sistemi tercih etmektedir. Bu kategoride yapılacak ilk önemli işlem, paketleme işlemidir. Paketleme işleminde kullanılan malzemeler, eşyanın cinsine göre belirlenmektedir. Kırılabilecek çok hassas eşyalar için, içi köpüklü kutular tercih edilmektedir. Adana asansörlü evden eve nakliyat firmamız, çizilebilecek eşyalar için, özel ambalajlar kullanmaktadır. Başarılı bir ev taşıma işleminde, paketleme işlemi, büyük öneme sahiptir. Bunun yanında, bu paketlerin güzelce istiflenmesi ve taşınması da, çok önemlidir. Pratik ve hızlı bir evden eve nakliyat hizmetinde, asansör aracının önemi tartışılmazdır.

 

Asansörlü araçla eşyaları indirmek için, öncelikle kaba ve dayanıklı özelliklere sahip eşyalar önceliklidir. Bu eşyalar, kapalı kasa araçları alt kısımlarına, boşluk bırakılmayacak şekilde yerleştirilir. Daha sonra, bu eşyaların üst kısımlarına, kırılma ihtimali olan ve çok hassas olan eşyaların kutuları yerleştirilir. Adana asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde, eşyalarınızı sarsmadan götürecek, son model süspansiyonlu araçlarımız, devreye girmektedir. Konusunda tecrübeli elemanlarımız, çıkabilecek sorunları tecrübesiyle bildiği için, sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleşmektedir.

 

Bütün tedbirlere rağmen yine de beklenmeyen kazalar olabilir. Bu durumda, sigortalama yapmak, çok daha karlı olacaktır. Eşyaları paketlemeden yapılan sigortalama işlemi, ev taşıma işleminin sonuna kadar geçerliliğini korumaktadır. Kaza ile kırılan eşyalar, bu sigortalama işlemiyle, güvence altına alınmaktadır. Adana asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerinde, yeni adreste, eşyaların kutulardan çıkarılıp, yeni eve yerleştirilmesi işlemi için, bayan eleman temin edilmektedir. Konusunda uzman olan bu elemanlar, kısa zamanda taşınma işlemine son noktayı koymaktadır. Bu sektörde çok önemli olan tecrübeli eleman faktörü, şirketimiz tarafından çözüme kavuşturulmuştur. Ev taşımada en önemli sorun, eşyaların kırılmadan taşınması işlemidir. Bu sorunun çözülmesi için, özel taşıma yöntemleri ve özel paketleme yöntemleri geliştirdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.